logo

bbb

Obavy jsou zbytečné

 

Tento systém zavádíme již desátým rokem. Na základě praktických zkušeností od našich více než 200 klientů odpovíme na nejčastější dotazy či obavy spojené se zavedením systému.

 

Jaký je přínos pro vedení společnosti?AG 120

Existuje něco cennějšího než peníze? Ano. Je to Váš čas! Sytém Výroba Online Vám ušetří čas, kterým momentálně „plýtváte“ při složitém evidování, kontrolování a následném vyhodnocování veškerých výrobních procesů. Náš systém Výroba Online všechny výrobní procesy automatizuje a následně vyhodnocuje. To vše navíc online. Vy tak máte přístup ke všem potřebným informacím kdekoliv, kdykoliv a hlavně okamžitě.

 

Jaký je přínos pro vedoucího výroby?

Vedoucí výroby bude mít neustálý dohled nad vytížeností všech zaměstnanců i strojů, stavem skladů a jednotlivými zakázkami. Tímto dosáhne jejich maximálního využití a to bez zbytečných prostojů.

 

Dosud jsme žádnou evidenci neměli a zavedením detailní evidence se mi budou zaměstnanci bouřit.

Ze zkušenosti víme, že se začnou bouřit ti zaměstnanci, kterým stávající systém z nějakého důvodu vyhovuje, tj. nejsou plně pracovně vytíženi či nedodržují pravidelnou docházku. Rozhodnutí, zda takové zaměstnance skutečně potřebujete, je jen na Vás. Jste to Vy, kdo dává zaměstnancům mzdu a máte právo vědět za co.