logo

Zkušební stránka

automatizace výrobních procesů

produktivita
docházka
hodnocení
  • Dotykový terminál s laserovou čtečkou
výkazy
sledování
CNC strojů
sklad

výroba online

prejit7

ban       
tisk schoem pouziti

Tiskové výstupy

Schéma systému

Příklad využití

Z načtených dat systém automaticky vygenerují data, která Vám zaručí kompletní správu a dohled Systém se dělí na dvě části: Výroba a management. Každý ze stupňů výroby Vás provede kompletní správou. Příklad využití systému v typické výrobní hale, dílně.
prejit7 prejit7 prejit7

 

Automatizace výrobních procesů, produktivita, docházka, vyhodnocení, výkazy, sledování CNC strojů, sklad = Výroba Online

 

 

Blokové schéma systému

schoem

 

 

Jaké jsou hlavní výhody tohoto ERP systému?

  • Výroba Online spojuje výhodu docházkového systému s evidencí zakázek.
  • Umožňuje zpětně analyzovat činnosti na zakázkách a porovnávat efektivitu pracovníků a strojů.
  • Archivuje důležité informace s možností dohledání konkrétní činnosti na konkrétní zakázce v řádu sekund.
  • Díky evidenci vytíženosti pracovních strojů v systému Výroba Online, můžete dosáhnout jejich maximálního využití a to bez zbytečných prostojů.
  • Pomocí evidence zakázek v systému snížíte vznik odchylek, spojených s evidováním provedené práce, na minimum.
  • Díky možnosti exportu dat ze systému Výroba Online, do Vašeho účetního programu, získáte podklady pro mzdy zaměstnanců.
  • Systém Výroba Online Vám kdykoliv a hlavně okamžitě poskytne aktuální přehled o stavu zakázek, vytíženosti zaměstnanců, strojů a stavu skladů.

 

Jak se dozvím více informací?

Zde naleznete odpovědi na nejčastější dotazy našich zákazníků. Zavolejte nám nebo napište jeden z uvedených kontaktů a domluvte si schůzku s naším zástupcem, který se Vám bude ochotně věnovat.

 

Co si o systému Výroba Online myslí naši klienti? 

zobrazit >>>

„Když se začal blížit konec licence našeho předchozího produktu, začali jsme se poohlížet po jiném řešení. Věřili jsme, že musí existovat takové, které nabízí vyšší hodnotu. Také jsme chtěli najít systém, který nabízí jednodušší obsluhu. Se systémem Výroba Online jsme velmi spokojeni, ukázalo se, že nabízí velmi vysokou hodnotu.“ 

Roman Křetínský, správce IT

 

„Vztahy se společností Agerit jsou po řadu let na velmi dobré úrovni. Kromě toho, že jejich systém nabízí vynikající řadu řešení pro naši výrobní společnost, máme k dispozici i veškerou potřebnou podporu, navíc šitou na míru našemu trhu.“ 

Ing. Kateřina Pearce, MBA, marketingová ředitelka 

 

Produkt Výroba Online jsme si vybrali po regulérním výběrovém řízení, jelikož nejlépe splňoval naše požadavky na sledování a vyhodnocování výrobních procesů. 

Ing. Jaro Lašák, jednatel společnosti 

 

„Prvním z důvodů, proč jsme zvolili systém Výroba Online, byla spolehlivost tohoto řešení, důležitou roli hrála i cena. Tento systém máme zavedený již dva roky a za tuto dobu jsme neměli žádné problémy. Díky profesionální a maximálně pružné podpoře má velký náskok před konkurencí. Je efektivní a podporuje různé další softwarové řešení.“ 

Bc. Petr Diviš, správce IT